KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12376117
nr 1237 6117
Akvarell
Fredrik Philip Klingspor (1761-1832), "Utsigt af Cajane stad". Signerad, daterad 1790,20x32
Utrop:
1.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 25 februari 2019
kl 18:22:26
700 kr
800 kr
1.200 kr
1.800 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.400 kr
3.800 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.800 kr